Kod do AppStore - gdzie wpisać, jak pobrać aplikację?
iOS

Kod do AppStore - gdzie wpisać, jak pobrać aplikację?

Data aktualizacji: 20.12.2019

Jeśli posiadamy kod do AppStore, to jesteśmy uprawnieni do bezpłatnego pobrania aplikacji lub gry, do której jest on przypisany. Taki kod jest unikalny, składa się z liter i liczb. Wykorzystać go można tylko raz. Jak wykorzystać kod do AppStore, gdzie go wpisać?

Skąd się biorą kody do AppStore?

Kody mogą wygenerować developerzy, którzy stworzyli a następnie opublikowali płatną aplikację lub grę na AppStore. Kody udostępnia się w ramach promocji i konkursów, w celu promowania danego projektu.

Gdzie wpisać kod do AppStore?

Poniższa instrukcja dotyczy iPhone'a. Na początek należy włączyć AppStore w telefonie (można to też zrobić poprzez iTunes). Następnie w zakładce Featured należy przejść na sam dół ekranu i kliknąć przycisk Redeem. Zostaniemy poproszeni o wprowadzenie kodu. Zatwierdzić można wszystko przyciskiem Redeem. Na koniec iPhone pobierze aplikację/grę i automatycznie ją zainstaluje.

Mogą pojawić się błędy:

 • "The code you entered has already been used" – kod jest zużyty (przez Ciebie lub inną osobę),
 • "The code entered is not valid" - kod jest niepoprawny lub aplikacja została zaktualizowana od momentu wygenerowania kodu.

Szukasz hostingu?

Jest dużo firm oferujących hosting, ale którą wybrać? Przedstawiamy zestawienie najciekawszych propozycji i ranking hostingów (Czerwiec 2022).

Autor: Bartosz Stefanicki. Data publikacji: 31.03.2014 r. Tagi: apple, appstore, iphone. Źródło obrazka porady: Pixabay.

Komentarze

Statystyki

 • 179

  Liczba porad
 • 1 805

  Liczba komentarzy
 • 5

  Narzędzi online

© 2005-2022 itporady.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych oraz dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.