O blogu

Cześć! Miło Cię gościć na blogu itporady.pl

Nazywam się Bartosz Stefanicki i założyłem tego bloga na początku września 2005 roku. Znajdziesz tu przede wszystkim porady skierowane do webmasterów i programistów, o różnym stopniu zaawansowania. Poruszane technologie to głównie PHP/MySQL, HTML/CSS. Poza tym znajdziesz bez problemu także porady na temat między innymi WordPressa, Linuksa, Windowsa czy MacOSa.

Na tym jednak nie koniec. W ramach tego bloga dostępny jest ranking płatnych hostingów. Możesz poczytać o najpopularniejszych firmach, oferowanych pakietach a także porównać je pod kątem parametrów i cen. A jeśli wykupisz pakiet hostingowy za pomocą mojej strony (klikniesz w link obok wybranej przez Ciebie oferty), to sprawdź koniecznie gdzie najbardziej opłaca się wykupić domenę! Taki ranking również tutaj znajdziesz.

Sporo tego się zrobiło. Ale jeszcze kilka podstron się uzbierało przez te kilka lat istnienia bloga. Mowa o narzędziach online, które również cieszą się sporą popularnością wśród czytelników. Można tu znaleźć generator bezpiecznych haseł, sprawdzić swój adres IP/Hosta, hasła domyślne dla różnych routerów etc.

Zdobyte wyróżnienia

1. miejsce Forumweb 1. miejsce Forumweb
1. miejsce Coolsite 1. miejsce Coolsite
1. miejsce w konkursie na stronę 404 1. miejsce w konkursie na stronę 404
Dobra strona Gwiazdor Dobra strona Gwiazdor

© 2005-2024 itporady.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.