Jak zablokować numery infolinii, zastrzeżone i niepewne na telefonie?

Bartosz

Bartosz Stefanicki Sobota, 6.01.2024

Jak zablokować numery infolinii, zastrzeżone i niepewne na telefonie?

Jak zablokować połączenia niechciane? Infolinie, numery zastrzeżone, numery mające niską ocenę innych użytkowników, nękające i zabierające czas.

Strony z listą numerów

Niektórzy nie mają ochoty rozmawiać z kimś spoza listy kontaktów. Nie mówię tutaj, że wszystkie infolinie mają złe intencje, bo tak nie jest. Aczkolwiek są takie osoby, które sprawy załatwiają wyłącznie osobiście, a ofert przez telefon nie chcą słuchać.

Po pierwsze, istnieją strony które zawierają bazy numerów. Są one zgłaszane przez użytkowników, następnie oceniane i komentowane.

Aplikacje blokujące niechciane numery dla Androida

Na podstawie takich baz danych powstają aplikacje, które po prostu takie numery blokują na telefonie. Poniżej zamieszczam kilka, które udało mi się znaleźć.

Aplikacje blokujące niechciane numery dla iPhone (system iOS)

Dla iPhone także znajdziemy aplikację, która pod numerem dzwoniącego wyświetli nam informację, że może to być niepożądane połączenie.

Jeżeli znacie inne godne polecenia bazy numerów, bądź aplikacje dajcie znać w komentarzach.

Warto zobaczyć

Szukasz hostingu?

Jest dużo firm oferujących hosting, ale którą wybrać? Przedstawiamy zestawienie najciekawszych propozycji i ranking hostingów (Marzec 2024).

Data publikacji: Sobota, 7.11.2015. Tagi: android, blokowanie połączeń, aplikacje. Źródło obrazka porady: Pixabay.

7 komentarzy


© 2005-2024 itporady.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.