Jak założyć konto w Revolut i jak go zainstalować na telefonie?

Bartosz

Bartosz Stefanicki Poniedziałek, 22.04.2024

Jak założyć konto w Revolut i jak go zainstalować na telefonie?

Revolut to fintechowa firma, która oferuje usługi finansowe. Jak założyć konto w Revolucie i móc z niego korzystać na Androidzie i iOS-ie?

Co oferuje? Szybki przegląd

Konto walutowe

Można otwierać konta w różnych walutach, dzięki temu można unikać wysokich opłat za przewalutowania,

Wymiana walut

Umożliwia korzystną wymianę walut w czasie rzeczywistym, opcja przydatna dla osób podróżujących lub płacących często w obcych walutach,

Karta płatnicza

Możliwość zamówienia karty wirtualnej lub fizycznej MasterCard / Visa, która umożliwia wypłatę gotówki w bankomatach na całym świecie,

Inwestowanie

W akcje, kryptowaluty, metale szlachetne,

Monitorowanie wydatków

Możliwość konfiguracji powiadomień, limitów na płatności, wymiany walut w przypadku pojawienia się korzystnego kursu.

Jak założyć konto?

1. Pobierz aplikację

Kliknij tutaj aby przejść na oficjalną stronę Revolut (link polecający od itporady.pl), podaj swój numer telefonu i oczekuj na link do pobrania aplikacji, następnie zainstaluj ją na swoim telefonie.

2. Rejestracja i zakładanie konta

Po otwarciu aplikacji na telefonie, wybierz opcję zakładania nowego konta. W trakcie rejestracji możesz być poproszony o przesłanie zdjęcia dowodu osobistego lub innego dokumentu w celu weryfikacji tożsamości.

3. Wpłać środki

Po założeniu konta i poprawnej weryfikacji, będzie możliwość wpłaty środków na nowe konto bankowe. Środki można wpłacić ekspresowo np. za pomocą Apple Pay (karty płatniczej) lub zwykłym przelewem bankowym.

4. Korzystaj

Twoje konto jest gotowe, możesz dodawać karty wirtualne, usuwać je, bądź korzystać ze świetnej opcji, jaką są karty tymczasowe jednorazowe. Dostępne są teraz dla Ciebie także dobre kursy wymiany walut i nie tylko.

Revolut oferuje różne typy kont, w tym bezpłatne i płatne. Zapoznaj się z ofertą, która najbardziej będzie Tobie odpowiadała.

Warto zobaczyć

Szukasz hostingu?

Jest dużo firm oferujących hosting, ale którą wybrać? Przedstawiamy zestawienie najciekawszych propozycji i ranking hostingów (Czerwiec 2024).

Data publikacji: Poniedziałek, 18.09.2023. Tagi: android, aplikacja, windows, ios, macos, bank. Źródło obrazka Pixabay, Font awesome.

Komentarze


© 2005-2024 itporady.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.