Jak stworzyć swój własny gravatar?
Pozostałe

Jak stworzyć swój własny gravatar?

Data aktualizacji: 18.12.2019

Niektórzy mogą zastanawiać się, jak zrobić swój gravatar. Jest to grafika, która pojawia się przy opublikowanych przez nas komentarzach. Może to być zdjęcie, obrazek, ogólnie według uznania autora. Jak go stworzyć?

Warunkiem koniecznym jest używanie wszędzie tego samego adresu e-mail. To znaczy, że podajemy ten sam adres e-mail na stronie gravatar i przy publikowanych komentarzach. Aby nasza grafika pojawiła się dana strona musi obsługiwać system gravatar.

Jak utworzyć gravatar?

 1. Przechodzimy na stronę http://gravatar.com,
 2. W prawym górnym rogu klikamy "Sign In",
 3. Poniżej formularza logowania klikamy "Create an Account" (no chyba, że posiadamy konto na wordpress.com, to logujemy się danymi do wordpress.com),
 4. Podajemy adres e-mail, wymyśloną nazwę użytkownika i hasło,
 5. Po zalogowaniu można dodać własny gravatar.

Szukasz hostingu?

Jest dużo firm oferujących hosting, ale którą wybrać? Przedstawiamy zestawienie najciekawszych propozycji i ranking hostingów (Czerwiec 2022).

Autor: Bartosz Stefanicki. Data publikacji: 14.03.2015 r. Tagi: wordpress, gravatar, komentarze, avatar. Źródło obrazka porady: Strona Gravatar.

Komentarze

Statystyki

 • 179

  Liczba porad
 • 1 805

  Liczba komentarzy
 • 5

  Narzędzi online

© 2005-2022 itporady.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych oraz dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.