Jak podłączyć mikrofon w Macu Mini?

Bartosz

Bartosz Stefanicki Poniedziałek, 22.04.2024

Jak podłączyć mikrofon w Macu Mini?

Chciałbyś porozmawiać przez internet i wszystko działa - jest obraz, słyszysz rozmówcę. Chcesz podłączyć mikrofon, tylko gdzie?

Znalazłem zwykły mikrofon, który w przypadku Windowsa podłączyłbym do portu od mikrofonu. Patrzę na tył obudowy Maca Mini, a tam... nie ma takiego portu.

Zacząłem szukać rozwiązań w internecie, już nawet znalazłem informację o istnieniu mikrofonów na USB. No ale to trzeba było kupić, ja nie mogłem czekać. I wtedy właśnie wpadłem na pomysł podłączenia słuchawek od iPhonea. Podłączyłem je do portu od słuchawek i... bez problemu mikrofon z nich zadziałał.

Proste rozwiązanie. Jeśli ktoś takich słuchawek nie posiada, można je kupić oryginalne za około 100 złotych. Nie dość, że mikrofon do komputera, to jeszcze świetna jakość dźwięku przy korzystaniu z telefonu.

Podsumowując:

  • słuchawki earPods z iPhonea,
  • mikrofon na USB,

Szukasz hostingu?

Jest dużo firm oferujących hosting, ale którą wybrać? Przedstawiamy zestawienie najciekawszych propozycji i ranking hostingów (Czerwiec 2024).

Data publikacji: Poniedziałek, 22.12.2014. Tagi: mac mini, skype, mikrofon. Źródło obrazka Pixabay, Font awesome.

Komentarze


© 2005-2024 itporady.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.