Obrazek z pogodą na stronę - jak wstawić taki widget?

Bartosz

Bartosz Stefanicki Poniedziałek, 22.04.2024

Obrazek z pogodą na stronę - jak wstawić taki widget?

Dostępne są prognozy na dziś, jutro, kilka dni na przód. Można wybierać spośród wielu miast Polski. Oprócz tego możliwa jest personalizacja.

Interia.pl

Moim zdaniem jest to najlepszy, do tego umożliwiający największą personalizację widget. Oferuje go portal interia.pl. Można zmieniać tło, kolor czcionki, kolor linków, a także wybierać co ma być wyświetlane.

Tutaj można wygenerować widget od Interia.pl

IMGW

Kolejny ciekawy, aczkolwiek słabiej wykonany widget pogodowy. Możemy zmieniać jego wielkość, kolor tła i czcionki. Bardzo dobry serwis z prognozą pogody od Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej.

Tutaj można wygenerować widget od IMGW

TwojaPogoda.pl

Kolejny, popularny serwis pogodowy oferuje dobrze wykonany widget. Minusem tego rozwiązania jest brak personalizacji, a także tylko jeden rozmiar widgetu, brak wersji kolorystycznych.

Tutaj można wygenerować widget od TwojaPogoda.pl

Warto zobaczyć

Szukasz hostingu?

Jest dużo firm oferujących hosting, ale którą wybrać? Przedstawiamy zestawienie najciekawszych propozycji i ranking hostingów (Lipiec 2024).

Data publikacji: Środa, 15.01.2014. Tagi: html, informacje, skrypty, widgety. Źródło obrazka Pixabay, Font awesome.

5 komentarzy


© 2005-2024 itporady.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.