O blogu

Cześć, witaj na blogu www.itporady.pl! Znajdziesz tu użyteczne i praktyczne artykuły dla webmasterów, blogerów, użytkowników nowych technologii - smartphone'ów z systemami Android, Windows Phone, iOS. Oprócz tego dostępne są kursy programowania ( PHP, CSS ), narzędzia pozwalające na sprawdzenie adresu IP, hosta czy lokalizacji; w końcu tabele kolorów, generator haseł i wiele innych materiałów, podstron.Blog został założony na początku września 2005 roku. Zachęcam do zwiedzenia zawartości bloga, w ciągu kilku lat uzbierało się kilka podstron, postów, komentarzy. A uogólniając misję bloga - publikuję treściwe poradniki, tricki, tutoriale dla początkujących koderów z dziedzin HTML, CSS, PHP, mySQL.

Blog www.itporady.pl to jedna tematyka, jeden kierunek na przyszłość - porady na temat tworzenia stron internetowych i z dziedziny IT. Stała pozycja nie tylko u Czytelników, lecz również w wyszukiwarkach. Rośnie liczba komentarzy, porad, podstron - narzędzi, kursów, szablonów.

Kto pisze?

Bartek Stefanicki
Ukończone studia II stopnia na Uniwersytecie Gdańskim. Pochodzi z Gdańska.
E-mail: kontakt@itporady.pl

Nowości przez RSS

Kanał RSS pozwala Ci być na bieżąco z tym, co dzieje się na blogu www.itporady.pl. Nie pozwól, by coś ciekawego Cię ominęło. Dodaj kanał RSS do swojego czytnika, by otrzymywać powiadomienia o nowych poradach.

Nasze nagrody

Lista serwisów, które doceniły tego bloga i oceniły go w swoich notowaniach.

...
1. miejsce forumweb
wrzesień 2008
...
1. miejsce coolsite
październik 2008
...
Dobra strona gwiazdor