Na 10 urodziny Facebook sprawił nam kilka niespodzianek. Jedną z nich były filmy, które większość użytkowników mogła wygenerować i umieścić na swojej osi czasu. Zawierały zdjęcia, opisy - takie wspomnienia. Kolejną była aplikacja Facebook Paper, stworzona wyłącznie pod iOS.

Zaciekawiła mnie - ówczesna aplikacja Facebook nie zawierała wiadomości, potrzebna była instalacja osobnej aplikacji Facebook Messenger. Ponadto działała wolno, a sama obsługa jakoś nie przypadła mi do gustu.

Facebook Paper zapowiadał się lepiej - zintegrowane wiadomości, szybszy i innowacyjny interfejs, ciekawe animacje. Pojawił się jednak problem. Na początku lutego, czyli na 10 urodziny Facebooka aplikacja pojawiła się co prawda w AppStore, ale tylko dla Amerykanów. Mamy już marzec, sytuacja się nie zmieniła.

Facebook Paper na polskim iPhone

Ciekawość w lutym wzięła swoje i znalazłem sposób na obejście tego. Krótko mówiąc trzeba zarejestrować się w AppStore podając jako kraj Stany Zjednoczone. Najlepiej to zrobić przez iTunes, bo można tam wybrać rejestrację bez karty kredytowej. Następnie pobrać i zainstalować Facebook Paper.

Miłego użytkowania. Po miesiącu korzystania z Facebook Paper mogę Wam to śmiało polecić!

Dodatkowo dowiedziałem się, że można na iPhone wejść w AppStore, na samym dole kliknąć swoje AppleID, wybrać "View AppleID", wpisać hasło, wybrać w polu Country - United States i wybrać rejestrację bez karty kredytowej.
↑ Skocz do góry

Opublikowano: 12 marca 2014. Autor: Bartosz Stefanicki.
Tagi: , , .

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
wpDiscuz