Firma RosMedia jest właścicielem 123kidsfun.com. Zajmuje się tworzeniem interaktywnych gier dla dzieci. Są one świetnie wykonane, posiadają godną polecenia grafikę i dźwięki. Znajdziemy tu między innymi "Kolorowanki dla Dzieci" i "Alfabet dla Dzieci". W tym artykule itporady.pl mamy kody do rozdania! Jak je zdobyć?

#1. Gra "Kolorowanki dla Dzieci"

Kolorowanki dla dzieci to magiczna, pełna soczystych barw i niezwykłych rysunków aplikacja dla dzieci. Gra uczy cierpliwości, skupienia uwagi, rozwija kreatywność, poczucie estetyki, a co najważniejsze kształtuje motorykę małej rączki czyli sprawność ruchową dłoni dziecka.

Układ jest prosty, przejrzysty, a tym samym przyjazny maluchom. Łatwe w użyciu narzędzia zachęcają do długiej, kreatywnej zabawy. Zakolorowane strony zapisują się w notatniku i można do nich powrócić. Dzieci mogą również użyć pustej strony do rysowania swoich własnych obrazków.

Źródło: 123 Kids Fun Apps

Kody do Sklepu Google dla gry "Kolorowanki dla Dzieci"

Dodano: 13.03.2016 r. Dla czytelników itporady.pl mamy kody do rozdania. Napiszcie w komentarzu, jeśli wzięliście kod, pomoże to innym.

60FC5J2DKK23YQFRKRNHM0P
AUDZ535GXUKE2EZLV5GM352
NBPDRG1QHJQYJ3P5ZL7EC4C
SG7BMX61VK9XSQYNTYBVLH7
MF8H7L5S0EFJ91GR832J228

Kody do AppStore dla gry "Kolorowanki dla Dzieci"

Dodano: 13.03.2016 r. Dla czytelników itporady.pl mamy kody do rozdania. Napiszcie w komentarzu, jeśli wzięliście kod, pomoże to innym.

WMWYEWH7H9MA
FN6NTP6JEPJM
KNHP64934YRA
PRKLXM7YTMLJ
F9HAYF6WWKKL

#2. Gra "Alfabet dla Dzieci"

Nazwa aplikacji właściwie mówi wszystko. "Alfabet dla Dzieci" pokazuje młodszym użytkownikom iPhone'ów, jak łatwa może być nauka abecadła. Do dyspozycji mamy kolejne litery alfabetu, które są omawiane przez lektora - prezentowana jest poprawna wymowa, a także rzeczy rozpoczynające się na daną literę.

Po zapoznaniu się z alfabetem możemy włączyć quiz. Dostępnych jest kilka quizów, kilka stopni trudności. Wszystko jest oprawione stonowaną muzyką, wsparciem lektora i ciekawą grafiką, która na pewno zachęci do udziału w zabawie. Ale to nie tylko zabawa! Pamiętajmy, że przy okazji dzieci mogą się wiele nauczyć - między innymi jak pisać, krok po kroku kolejne litery.

Myślę, że jest to świetna propozycja dla dzieci. Połączenie zabawy z nauką wydaje mi się dobrym pomysłem. Aplikacja "Alfabet dla Dzieci" jest na pewno godna polecenia.

Kody do AppStore dla gry "Alfabet dla Dzieci"

Dla czytelników itporady.pl mamy kody do rozdania. Napiszcie w komentarzu, jeśli wzięliście kod, pomoże to innym.

YANN97FYAY3X
4RLWHLJWEJYH
3M3YF6LL3WXK
L3NE64TKFFMA
WR9JPL3L3RX6
3M4HPFW7MRHY
MHLM7XF4PLK4
TLL9NTK7HW3K
KMKMEAFXFXAH
W97TMW6JXAFH
↑ Skocz do góry

Opublikowano: 13 marca 2016. Autor: Bartosz Stefanicki.
Tagi: , , .

Dodaj komentarz

1 Komentarz do "123 Kids Fun Apps: gry „Alfabet” i „Kolorowanki” – kody do rozdania!"

avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Hania
Gość

A ja polecam Dino Coloring Book, to wspaniała gra edukacyjna z wieloma kolorami i dźwiękami. Tym razem zapraszamy do świata dinozaurów, gdzie czekają dino i diplodok wraz z przyjaciółmi. Łącznie ponad 50 wesołych dinozaurów do kolorowania. Dzięki temu każde dziecko znajdzie swojego ulubionego dinka. https://play.google.com/store/apps/details?id=itss.coloringbook.dino

wpDiscuz